היי, רוצה לכתוב איתנו?
לשיחת יעוץ אישית, סילבוס מלא ופרטים נוספים
Web
אנחנו לא עוד סדנת כתיבה.

אנחנו מכירים סדנאות כתיבה. עברנו כאלה בעצמנו. שמענו לא מעט ממשתתפים בסדנאות אחרות.

ראינו את כולן.
היינו בכולן.
והחלטנו לעשות הכל אחרת.

ממליצים עלינו

למה עוד אין לך טור בעיתון?

או ספר על המדפים? או סדרה בטלוויזיה? או פייסבוק עם קהל מעריצים שצמא ומחכה לכל טקסט שלך?
זו בדיוק הייתה השאלה שאנחנו שאלנו את עצמנו - כי לא היה לנו את מי לשאול - כשאנחנו התחלנו לכתוב, ובמשך שני עשורים עבדנו קשה מאוד כדי לגלות את התשובה, ולהגשים את כל חלומות הכתיבה שלנו.

אנחנו לא יכולים להבטיח ש״כל אחד יכול״, כפי שנוטות לעשות סדנאות אינסטנט מסויימות, אבל אנחנו כן יכולים להבטיח דבר אחד: העולם מחכה לסיפור שלך . לכל אחד יש סיפור מרתק וקול ייחודי משלו, ואנחנו בהחלט יודעים איך לעזור לו, ואיך להביא אותו למצבו המיטבי.

ב"לכתוב את עצמי" החלטנו לתת לכותבים מתחילים - ומתקדמים - בדיוק את הסדנה, ההדרכה, השיעורים, הליווי והתשובות שאנחנו היינו צריכים לקבל כשאנחנו התחלנו.

עומר ברק

מחבר רב המכר ״לחוץ חתונה״, אשר הגיע למקום הראשון ברשימות רבי המכר ולמעמד ספר זהב. תסריטאי הסרט ״לחוץ חתונה״. בקרוב יצא לאור ספרו ״כולם לחייך״, זכויות ההסרטה נרכשו עוד טרם יציאת הספר.

רענן שקד

כותב הטור השבועי ״סיירת שקד״ במוסף ״7 ימים״, וכן כתבות מגזין וטור שבועי במוסף ״7 לילות״. יצר את הסדרה הקומית המצליחה ״בלתי הפיך״ לערוץ 2 המבוססת על חייו. פרסם שלושה ספרים.

על הסדנה

כי אנחנו יודעים כמה זה קשה לכתוב. היינו שם. ואנחנו גם יודעים איך להפוך את זה לחוויה המתגמלת והמשמעותית שכתיבה יכולה להיות, ואיך לגרום לקול הכותב שלכם לבלוט בעולם.

שמונה שבועות של שיעורים, מפגשים וכתיבה

כל מה שצריך ללמוד ולדעת כדי להפוך אתכם לכותבים אישיים מצוינים באמצעות הרצאות פרונטליות ותרגול שבועי

ליווי אישי לאורך כל הדרך

קבלו מאיתנו תרגילים מיוחדים, משוב אישי על כל טקסט שתכתבו והכוונה לסוג הכתיבה המתאים לכם

כל פורמט, כל משאלה

אנחנו - ואולי אחרי שתלמדו אצלנו גם אתם - לא מגבילים את עצמנו לסוג כתיבה אחד. אנחנו לא ״סדנת פרוזה״ ולא ״סדנת תסריטאות״ ולא ״סדנת בלוגים״, אלא נותנים לכם את הכלים לכל דרך שבה תבחרו לצעוד

אז מה תגידו -
אתם איתנו?

לשיחת יעוץ אישית, סילבוס מלא ופרטים נוספים