איך (לא) כותבים רב מכר

עם רענן שקד ועומר ברק

7.11.2019, מכון מופ״ת, תל אביב

ערב מרוכז שיתניע את הספר שלך

רוצה לכתוב רב מכר?

אנחנו מכירים את החלום הזה היטב. הספר שלך מוצג על המדף המרכזי בחנויות הספרים. הטלפון שמצלצל ומבשר לך שהגעתם למקום הראשון ברבי המכר. החוזה שמבקש לקנות את זכויות העיבוד לסרט. הפגישות מסביב לעולם שיהפכו את הטקסט שכתבת בבית קפה עברי לספר ביותר משלושים מדינות. היינו שם. אנחנו יודעים איך לכתוב רב מכר. ואנחנו יודעים שהדרך היחידה לכתוב רב מכר היא לא לכתוב אותו.

רגע, מה?!

הנה עובדה: אף סופר, אף פעם, לא קם בבוקר (או בצהריים) ואמר לעצמו ״היום אכתוב רב מכר״. למעשה, רוב הספרים שהצליחו – מלוליטה, דרך התפסן בשדה השיפון ועד הארי פוטר ולאכול, לאהוב, להתפלל – סומנו ככשלונות מסחריים על ידי רוב הוצאות הספרים בעולם וכמעט ולא ראו אור.
אבל יש שלושה מרכיבים סודיים (ועוד כמה תבלינים) שכשמערבבים את כולם בספר אחד יוצא, בדרך כלל, טקסט שאנשים מחכים ואוהבים לקרוא.
ובסדנה אחת, בערב אחד בלבד, אנחנו ניתן לכם את כולם.

עומר ברק

מחבר רב המכר ״לחוץ חתונה״, אשר הגיע למקום הראשון ברשימות רבי המכר ולמעמד ספר זהב. תסריטאי הסרט ״לחוץ חתונה״. בקרוב יצא לאור ספרו ״כולם לחייך״, זכויות ההסרטה נרכשו עוד טרם יציאת הספר.

רענן שקד

כותב הטור השבועי ״סיירת שקד״ במוסף ״7 ימים״, וכן כתבות מגזין וטור שבועי במוסף ״7 לילות״. יצר את הסדרה הקומית המצליחה ״בלתי הפיך״ לערוץ 2 המבוססת על חייו. פרסם שלושה ספרים.

על מה לא נדבר ב"איך (לא) כותבים רב מכר"?

בערב המיוחד שלנו לא יוזכרו המילים:

על מה כן נדבר ב"איך (לא) כותבים רב מכר"?

למי מיועד הסמינר ״איך לא כותבים רב מכר״?

7.11.2019
מכון מופ״ת, תל אביב (חניה חינם בשפע!)

17:00-21:00

מחירים:

147 ₪
כרטיס רגיל במכירה מוקדמת עד ה 31.10
מכירה רגילה 229 ₪
*המבצע עד גמר המלאי

רוצים להתייעץ איתנו?

לשיחת יעוץ אישית ופרטים נוספים
* לא יינתן החזר כספי לאחר תאריך 20.10. ניתן יהיה להמיר את הכרטיס לאירוע אחר, בכפוף לתקנון.